Дякуємо за те, що Ви з нами!

Згідно рішення виконкому Вилківської міської ради від 21.02.2018 р. № 22 оголошено двомісячник з санітарної очистки, благоустрію та озеленню території м. Вилкове, с. Десантне. м. Мирне, с. Новомиколаївка з 15.03.2018 р. по 15.05.2018 р.

Колектив Вилківської ДЮСШ приймає активну участь у заходах двомісячника з благоустрію та приведенню у належний санітарний стан прилеглої території, шкільної території, озелененні. Велика робота з благоустрію в ДЮСШ проводиться колективом під керівництвом завгоспа Троянської Антоніни Іванівни. Територія сяє, на клумбах квітнуть весняні квіти, в шпаківні, зробленій спортсменами - братами Степаненко Владиславом і Богданом щебечуть птахи, на усіх клумбах дружно взійшли квіти, подаровані школі Сталіновою Євгенією Григорівною, Тодорчук Марією Андріївною та її сестрою Людмилою Андріївною, Степаненко Іриною Іванівною, Сташенко Валерієм Васильовичем, Шулянською Валентиною, Ковальовою Любов’ю.

Завдяки допомозі Мельника Олега Петровича (ЧП «Дім»), Дубинця Олега Дмитровича (депутат Вилківської міської ради), Жосан Ярослави Василівни (підприємець), Санжара Олександра Олександровича (заступник Вилківського міського голови), Арнаут Аркадія Вікторовича (приватний підприємець), Бикова Григорія Григоровича (приватний підприємець), Мікалюка Анатолія Володимировича, Молчанова Євгена Олександровича, Якушонок Євгена Михайловича – батьків наших юних спортсменів, паркани, тренежери, ворота та лавочки пофарбовані, в приміщеннях краса та затишок.

За постійну допомогу в організації учбово-тренувального процесу висловлюємо щиру вдячність Цуркаль Сергію Івановичу (приватний підприємець), Калініну Олександру Анатолійовичу (приватний підприємець), Голубову Олександру (випускник ВДЮСШ), Кірсановій Віті Володимирівні (депутат Вилківської міської ради), Семібратьєву Євгену Миколайовичу, Шулянському Володимиру Володимировичу, Бурмак Владиславу Анатолійовичу, Зелінському Геннадію Анатолійовичу, Таранову Анатолію Григоровичу, Сталінову Івану Семеновичу, Ластовецькому Андрію Павловичу, Недялкову Станіславу Васильовичу – батькам наших спортсменів і Чебаненко Валерію Івановичу – автору книги «Вилкове».

Хай щира радість наших учнів-спортсменів буде Вашим оберегом у житті і допоможе Вам здійснити в житті все задумане. Окремо висловлюємо подяку за людяність, милосердя, яке так необхідне людям!

Наш колектив і учні-спортсмени бажають Вам безмежного щастя і міцного здоров’я! Прийміть найкращі вітання і побажання з наступаючим Великоднем! Бажаємо Вам, щоб переможний дух надії, радісті, всепрощення супроводжували Вас і Ваші родини, придаючи сили та наснагу для справ на добробут і процвітання нашого славного міста Вилкове, нашої рідної України. Хай в кошик Ваш ляжуть баранчик і паска, шматочок шинки, запашна ковбаска і писанок кілька з корінчиком хрону! Хай пливе достаток до Вашого дому!

Директор ВДЮСШ М.Ф. Голубова

Создан 05 апр 2018