Перші медалі нового спортивного сезону

24 лютого 2018 року в м. Одеса відбувся чемпіонат Одеської області з загальнофізичної підготовки серед веслярів 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007. 2008-2009 рр.н.

Змагання проходили в 6-ти вправах:

1. крос – 400 м,

2. підтягування на турнику;

3. віджим від полу;

4. жим штанги за 1 хвил.;

5. тяга штанги за 1 хвилину;

6. вправи для пресу.

У старшій віковій категорії боротьба розгорілася поміж чемпіонами України, напарниками по веслуванню в байдарці-двійці Ізотовим Станіславом та Павловим Владиславом з м. Южний, і вигравши в трьох видах вправ (прес, віджим та жим), Станіслав набагато випередив свого суперника і зайняв І місце.

Не було рівних і нашій Бушинкіній Златі, незважаючи на те, що у своїй групі вона була наймолодшою, вона впевнено одержала золото серед дівчат 2004-2005 рр.н. в підтягуванні, показав кращий результат, ніж у дівчат 2002-2003 рр.н.

Серед юнаків 2004-2005 рр.н. наймасовішої групи на змаганнях (30 чол.) Морозов Олександр (2005 р.н.) виграв віджим - 82 рази – це рекорд серед усіх вікових категорій цих змагань, підтягування – 27 раз, жим штанги за 1 хвилину, вправу для преса, був третім на тязі штанги, третім у своєму забегу з 15 чол. Однак в другому забегу був показаний більш кращий час і по сумі усіх видів завоював срібну медаль.

На змагання приїхали весляри з усієї Одеської області: Одеська ДЮСШ – більш 100 чол. м. Южний, ФСК «Хімік» - більш 50 чол.; Чорноморська ДЮСШ – більш 20 чол.; Б.-Дністровська ДЮСШ – 16 чол.; Вилківська ДЮСШ – 3 чол. – і це не тому, що не було кому змагатися….! На цих змаганнях, як мінімум, ще 15 наших спортсменів могли боротися за медалі. Вилківські спортсмени поїхали на змагання за рахунок тренерів ДЮСШ. З року в рік фінансування поїздок спортсменів на змагання катастрофічно зменьшується, в 2017 році виділених коштів (три тисячі гривень!) вистачило на 1 (одну!) поїздку шістьох спортсменів в м. Южний.

Весь сезон (Ізотов Станіслав, Бушинкіна Злата, Сталінова Сніжана, Козлов Артем) проїздили за свій рахунок, завоювали 8 медалей з Чемпіонату України, 9 медалей з Всеукраїнських зональних змагань і більш 15 медалей з чемпіонатів області. Кожен спортсмен витратив більш 3-х тисяч гривень, а якщо врахувати, що тренера ще й на Чемпіонати України оплачували поїздки за свій рахунок, то сума значно перевищує ці незрозуміло з яких міркувань виділені 3000 (три тисячі)!!!... при тому що в проекті бюджету по Вилківській ДЮСШ значилося 180361 (сто вісімдесят тисяч триста шістдесят) гривень.

В 2018 році на спортивно-масову роботу заплановано 5 тисяч гривень, але у зв’язку з підвищенням цін на проїзд в автобусах і проживання, цих коштів вистачить на одну поїздку у складі команди з двох тренерів і 6 спортсменів.

Невиїзди на змагання дуже впливають на імідж та знижують рейтинг школи. Вилківська ДЮСШ, яка двадцять років поспіль вигравала обласний смотр-конкурс , вже три роки посідає 4 місце. Прикро, що таке фінансування тільки в спортивних школах Вилкове та Кілії, в інших школах достатнє фінансування, яке збільшується з року в рік.

Дирекція Вилківської ДЮСШ висловлює щиру вдячність заслуженому тренеру України Голубову Олексію Калиновичу, заслуженому майстру спорту України, чемпіону Європи та світу, тренеру Лучнику Михайлу Олексійовичу за гарну підготовку учнів-спортсменів і допомогу в здійсненні поїздки наших спортсменів на змагання.

Да, історія повторюється: працюємо, щоб утримувати свою роботу, показати, чому навчили, прославити своє місто, район. За чий же рахунок? Ну і що, що за свій особистий?...!

27 лютого спортшкола звернулася з офіційним листом до Вилківського міського голови, сесії Вилківської міської ради з проханням ретельно вивчити питання щодо виділення коштів ВДЮСШ для від’їздів команди на календарні змагання спортивного сезону 2018 р. з наданням кошторису. І дуже сподіваємось, що і голова, і сесія ретельно вивчать проблеми і виділять кошти для календарних змагань.

Усім відомо, що весляри – вілковчани вже багато років прославляють наше місто, нашу країну. Досить жебрацтва! Наша ДЮСШ – одна з кращих шкіл України, тому і увага повинна бути достойною!      Олімпійцями не становляться несподівано! Кожен великий спортсмен – це колишня мала дитина, яка перші свої досягнення показала в своєї ДЮСШ!

Директор Вилківської ДЮСШ М.Ф. Голубова

Создан 01 мар 2018