Першість з художньої гімнастики 11.01.2018 р.

11 січня в КЗО КРР «Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа» відбулися змагання з Першості з художньої гімнастики. В змаганнях приймали участь дівчата трьох вікових категорій. В програмі виступів були вправи з м’ячем, булавами, скакалкою, обручем. Художня гімнастика – це один з найкрасивіших та яскравих видів спорту. І ця Першість стала святом краси, грації, пластики. Учасниці дуже хвилювалися, адже для багатьох ці змагання були першими.

Cуддівська колегія оцінила виступи та переможцями стали:

у віковій категорії 2006-2007

І місце заняла Семибратьєва Марина,

ІІ місце дісталося Дурасовій Ірині,

ІІІ місце завоювала Дарчук Марія.

У віковій категорії 2008-2009 рр.н.:

І місце отримала Полякова Віталіна,

ІІ місце – Чичеринда Орина,

ІІІ місце – Кондаурова Віра.

У віковій категорії 2010 – 2011 рр.н. :

І місце зайняла Бурмак Валерія.

ІІ місце – Полякова Марія,

ІІІ місце – Голубова Марія.

В залі були присутні батьки та гості, які своїми оплесками підтримували учасниць. Переможці отримали грамоти та медалі від спортивної школи, а батьківський комітет приготував для усіх солодкі призи.                                                                                                        Тренер-викладач Марінова Н.П.

Обновлен 19 фев 2018. Создан 15 фев 2018