Зимова першість

9 січня 2018 року в спортивній залі КЗО КРР «Віилківська ДЮСШ» відбулась зимова першість із загальнофізичної підготовки серед юнаків 2004-2005, 2006-2007, 2008, 2009 та молодше років народження і дівчат 2004-2005, 2006 та молодше років народження.

Змагання з загальнофізичної підготовки проводились з метою:

- покращення фізичного виховання підростаючого покоління;

- виявлення кращих спортсменів;

- залучення юнаків та дівчат до регулярних занять спортом;

- формування команди веслярів для участі в чемпіонатах та першостях Одеської області.

Юнаки та дівчата змагались у вправах:

Юнаки 2004-2005 рр.н.: човниковий біг, підтягування, віджим, жим – 20 кг, стрибки через лавку– 1 хвил;

дівчата 2004-2005 рр.н.: човниковий біг, підтягування, віджим, жим –16 кг, стрибки через лавку– 1 хвил;

юнаки 2006-2007 рр.н.: човниковий біг, підтягування, віджим, жим – 16 кг, стрибки через лавку– 1 хвил;

юнаки 2008 рр. н.: човниковий біг, скакалка, віджим, жим – 12 кг, стрибки через лавку– 30 сек.; юнаки 2009 та молодше рр.н. - човниковий біг, скакалка, віджим, жим – 8 кг, стрибки через лавку– 30 сек.;

дівчата 2006 та мол. рр.н.: човниковий біг, скакалка, віджим, жим – 8 кг, стрибки через лавку– 30 сек..

Відповідальність за проведення змагань була покладена на суддівську колегію у складі: Голубової М.Ф. – директор ВДЮСШ, Дарчук Л.Д. – інструктор-методист, Лучник М.О. – заслужений майстер спорту, тренер-викладач; Голубов О.К. – заслужений тренер України, головний суддя. Учні-спортсмени ретельно виконували вправи, батьки вболівали за своїх діточок – майбутніх спортивних зірочок України.

Переможці та призери зимової першості були нагороджені медалями і грамотами.

Іми стали:

- у віковій категорії юнаки 2009 р.н.: Євтюшкін Максим – І місце;

- у віковій категорії юнаки 2008 р.н.:

Якушонок Дмитро – І місце;

Овсянніков Денис – ІІ місце;

Москвичов Богдан – ІІІ місце.

У віковій категорії юнаки 2006-2007 рр.н.:

- Єрський Микита – І місце;

- Москвичов Артур - ІІ місце;

- Сівізін Данило – ІІІ місце.

У віковій категорії юнаки 2004-2005 рр.н.:

- Морозов Олександр - І місце;

- Пєтухов Павло – ІІ місце;

- Топтигін Валкентин – ІІІ місце.

Гарні результати показали і наші дівчата:

у віковій категорії 2004-2005 рр.н. :

- Бушинкіна Злата І місце;

- Сталінова Сніжана – ІІ місце;

- Калініна Вероніка – ІІІ місце.

У віковій категорії 2006 та молодше рр.н.:

- Томак Наталя – І місце;

- Мала Альбіна – ІІ місце;

- Тодорчук Валерія – ІІІ місце.

Щиро вітаю переможців та призерів, висловлюю щиру подяку тренерам-викладачам, колективу КЗО КРР «ВДЮСШ» за постійну кропотливу працю з юними спортсменами, за вміння винайти відмичку до серця кожного вихованця, виховати в нього бажання постійно тренуватись і гідно представляти наше місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях; батькам за турботу про своїх дітей, постійну допомогу і виявлення цікавості до виду спорту, який обрала дитина.

Вітаю усіх з новорічними святами, зичу міцного здоров’я, родинного щастя, тепла. Нехай зимові свята принесуть в кожну домівку мир, спокій, злагоду, добробут, впевненість у майбутньому!

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» М.Ф. Голубова

Обновлен 19 фев 2018. Создан 15 фев 2018