З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, учні-спортсмени, батьки та друзі школи!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий життєвий досвід. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» М.Ф. Голубова

Создан 29 дек 2017