Першість із загальнофізичної підготовки 04.11.2017

4 листопада 2017 року на водно-веслувальній станції КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ», відбулись змагання – першість із загальнофізичної підготовки серед юнаків 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 та молодше рр. народження та дівчат 2004-2006 рр.народження.

Шановним гостем змагань був депутат Одеської обласної ради Кривошея Володимир Валентинович, який привітав маленьких спортсменів, побажав їм міцного здоровя, щасливого дитинства, досягнення високих результатів у спорті і подарував спортшколі сучасну відеокамеру.             Повболівати за юних спортсменів прибули батьки, родичі майбутніх олімпійських зірочок.

Юнаки та дівчата змагались у вправах: біг, підтягування, віджим, жим, гриф. Усі учні-спортсмени ретельно готувались до змагань, але як завжди, перемоги досягли найсильніші:

В віковій категорї юнаки 2008-2009 та молодше рр.н.

перше місце посів Якушонок Дмитро (результат 8 балів),

друге місце посів Сімаков Максим (результат 10 балів),

третє місце посів Овсянніков Денис (результат 14 балів).

В віковій категорії юнаки 2006-2007 рр. народження переможцем став Єрський Микита з результатом 7 балів,

срібним призером – Москвичов Артур з результатом 10 балів,

бронзовим призером – Дєлюков Даніїл з результатом 14 балів.

В віковій категорії юнаки 2004-2005 рр.народження переможцем став Морозов Олександр з результатом 5 балів,

срібним призером – Гнезділов Денис з результатом 9 балів,

бронзовим призером - Пєтухов Павло з результатом 11 балів.

В віковій категорї юнаки 2002-2003 років народження дуже впевнено перемогу отримав кандидат в майстри спорту України Ізотов Станіслав з результатом 4 бали;

друге місце посів Сорокопуд Андрій з результатом 8 балів,

третє місце посів Гнезділов Даніїл з результатом 12 балів.

Впевнено виконували усі вправи краса і гордість нашої школи - наші дівчата.

Золоту медаль на заганнях отримала кандидат в майстри спорту України Бушинкіна Злата з результатом 5 балів, срібну медаль отримала кандидат в майстри спорту Сталінова Сніжана з результатом 8 балів, бронзову медаль отримала Калініна Вероніка з результатом 15 балів.

Переможці та призери першості ВДЮСШ були нагороджнені медалями і грамотами Вилківської ДЮСШ.

Дирекція КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» і профспілковий комітет щиро вдячні заслуженому тренеру України Голубову Олексію Калиновичу, заслуженому майстру спорта, чемпіону Світу та Європи Лучнику Михайлу Олексійовичу, творчому самовідданому колективу ВДЮСШ на чолі з завідуючой господарством Троянською Антоніною Іванівною за вміння працювати з кожною дитиною, знаходити відмичку до серця кожної дитини, знаходити і розвивати спортивні здібності, створювати гарні умови для проведення якісного учбово-тренувального і виховного процесу і нашим дорогим батькам за виховання найкращих дітей нашого міста! Особливу подяку висловлюємо шановному депутату Одеської обласної ради Кривошея Володимиру Валентиновичу за співпрацю з ДЮСШ, постійним помічникам і друзям нашої школи - голові Вилківської міської ради об’єднаної територіальної громади Дзядзіну Миколі Тихоновичу, директору ФСК «Хімік» Чернишеву Сергію Олександровичу, депутату Вилківської міської ради Санжарі Олександру Олександровичу, підприємцям Бикову Григорію Григорійовичу, Цуркаль Сергію Івановичу, Жигаревій Ользі Іванівни, Мельнику Олегу Петровичу, Дубинцю Олегу Дмитровичу, Крилову Миколі Никаноровичу, Чебаненку Валерію Івановичу, найактивнішим родинам Ластовецьких, Зелінських, Калініних, Молчанових, Шулянських, Микалюків, Солонич, Арнаут, Батрак, Таранових, Крохінових, Кірсанових, Сталінових, Чорногор, Семібратьєвих, дідусю нашого спортсмена Щербакову Віктору Івановичу, Хлевнер Тетяні Вікторівні.

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ»    М.Ф. Голубова

Голова профспілки Л.Д. Дарчук