Відкрита першість ВДЮСШ 09.09.2017 р.

З метою покращення фізичного виховання підростаючого покоління, виявлення кращих спортсменів КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ», залучення юнаків та дівчат до регулярних занять спортом, формування команди веслярів для участі в обласних змаганнях, на честь святкування Дня фізичної культури і спорту 09 вересня 2017 р. була проведена Першість Вилківської ДЮСШ із загальнофізичної підготовки серед юнаків 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 рр. народження та дівчат 2004 та молодше років народження. Юнаки та дівчата виконували програму змагань: крос, підтягування, віджим, стрибки через лавку. Усі ретельно виконували вправи, переживаючи за результат. Разом з дітьми дуже хвилювалися і батьки.

Перемогу здобули найсильніші:

- в віковій категорії юнаки 2010 р.н.:

перше місце посів Солонич Ілля,

друге місце – Гуменюк Назар,

третє місце – Арнаут Владислав.

- в віковій категорії юнаки 2008-2009 рр.н.:

перше місце посів Якушонок Дмитро,

друге місце – Москвичев Богдан,

третє місце – Білов Михайло.

- в віковій категорії юнаки 2006-2007 р.н.:

перше місце посів Москвичев Артур,

друге місце – Єрський Микита,

третє місце – Сівізін Денис

- в віковій категорії юнаки 2004-2005 рр.н.:

перше місце посів Морозов Олександр,

друге місце – Гнезділов Денис,

третє місце – Пєтухов Павло;

- в віковій категорії юнаки 2002-2003 рр.н.

перше місце посів Ізотов Станіслав,

друге місце – Райлян Кирило,

третє місце – Сорокопуд Андрій;

в віковій категорії дівчата 2004 і молодше рр.н.

перше місце посіла Бушинкіна Злата,

друге місце – Сталінова Сніжана,

третє місце – Щуренко Андріана.

Переможці першості ВДЮСШ Солонич Ілля, Якушонок Дмитро, Москвичов Артур, Морозов Олександр, Ізотов Станіслав, Бушинкіна Злата отримали грамоти і медалі від КЗО КРР «ВДЮСШ» і подарунки від майстра спорту України, багаторазового чемпіона та призера України, фіналіста чемпіоната Європи, директора розважальної зони найкращого торгово-розважального центру в м. Київ «Дрим Таун» Голубова Олександра Олексійовича – одного з найкращих випускників нашої спортшколи.

Срібні призери першості ВДЮСШ Гуменюк Назар, Москвичов Богдан, Єрський Микита, Гнезділов Денис, Райлян Кирило, Сталінова Сніжана отримали грамоти і медалі КЗО КРР «ВДЮСШ» і подарунки від письменника-публіциста Чебаненка Валерія Івановича.

Бронзові призери першості ДЮСШ Арнаут Владислав, Бєлов Михайло, Сівізін Денис, Пєтухов Павло, Сорокопуд Андрій, Щуренко Андріана отримали грамоти і медалі КЗО КРР «ВДЮСШ» і подарунки від голови районної організації «Червоний Хрест» Валентини Павлівни Мажарової.

Від імені дирекції ВДЮСШ, профспілкового комітету висловлюю щиру подяку і побажання міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту СПРАВЖНІМ ДРУЗЯМ нашої спортшколи: Бикову Григорію Григоровичу, Калініну Олексаксандру Анатолійовичу, Голубову Олександру Олексійовичу, Молчанову Євгену Олександровичу, Арнаут Аркадію Вікторовичу, Дзядзіну Миколі Тихоновичу, Шулянському Володимиру, Микалюк Анатолію Володимировичу, Ластовецькому Андрію Павловичу, Цуркаль Сергію Івановичу, Мельнику Олегу Петровичу, Дубинець Олегу Дмитровичу, Таранову Анатолію Георгійовичу, Солоничу Ігорю Володимировичу, Жосан Ярославі Василівні, Щербакову Віктору Івановичу, Сталінову Івану Семеновичу, Санжарі Олександру Олександровичу, Чебаненко Валерію Івановичу, Семібратьєву Євгену Миколайовичу, Зелінському Геннадію Анатолійовичу. Ми раді, що ВИ у нас є і що ВИ – СПРАВЖНІ! Спорт – велика частина і ВАШОГО життя! В наших перемогах є велика частина ВАШОЇ допомоги! Хай ВАШ бурхливий роман з фізичною активністю триває до кінця життя! Колектив нашої школи з великою повагою відноситься до юних талантів , вміє їх розкривати і з кожним роком працює краще на благо нашої рідної країни: здорові діти – здорова країна!

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» М.Ф. Голубова

Создан 23 окт 2017