Дякуємо Мажаровій В.П. за допомогу!

Живе і працює в Кілійському районі людина з великим серцем, щирою душею, турботлива, працелюбна. Її в місті Кілія і Кілійському районі знають і поважають і малі, і великі, і хоч один раз кожен двадцятий мешканець району звертався до неї за допомогою, і нікому Валентина Павлівна не відмовляє.

Багато років В.П. Мажарова – голова районної організації «Червоний хрест» співпрацює з КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ». Багато років понадряд Валентина Павлівна виділяє одяг для наших юних спортсменів.

Від імені дирекції КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ», тренерсько-викладацького складу, учнів-спортсменів та їх батьків висловлюю щиру подяку Валентині Павлівні Мажаровій, бажаю міцного здоров’я, щастя, сил та оптимизму. Наші учні-спортсмени виправдовують Вашу довіру, завойовуючи медалі на змаганнях різних рівнів.

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» М.Ф. Голубова

Создан 23 окт 2017