Участь наших спортсменів у всеукраїнськіх зональних змаганнях з веслування на байдарках і каное «Стрімки човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С. Бурмака, 10-12.07.2017 р., м. Миколаїв

10-12 липня 2017 р. в м. Миколаєві відбулись всеукраїнські зональні змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімки човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С. Бурмака. Участь у змаганнях взяли спортсмени 2001-2004 років народження з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

У вікових категоріях 2001-2002, 2003-2004 років народження приймали участь й вихованці КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» - наші земляки – гордість і краса м. Вилкове. Це весляри – Козлов Артем (одиночка 1000 м, двійка 500 м, двійка 200 м), Ізотов Станіслав (двійка 1000 м, двійка 500 м, одиночка 1000 м), Бушинкіна Злата (двійка 1000 м, двійка 500 м, двійка 200 м), Сталінова Сніжана (двійка 1000 м, двійка 500 м, двійка 200 м). Два перших місця на дистанціях 1000 і 500 метрів в байдарці-двійці посіли Ізотов Станіслав (Вилкове) – Павлов Владислав (Южний), третє місце Ізотов Станіслав посів на дистанції 200 м в байдарці-одиночці.

Дуже зраділи тренери і колектив ДЮСШ результатами виступів наших дівчат – зірочок Злати і Сніжани, які в байдарці – двійці на дистанції 1000 м посіли друге місце, на дистанції 500 м посіли третє місце. На дистації 200 м виступали дві жіночих двійки з Одеської області, до складу яких входили і наші дівчата: двійка Бушинкіна Злата (Вилкове) – Королевич Юліана (Южний) посіла перше місце, двійка Сталінова Сніжана (Вилкове) – Решетнік Анастасія (Южний) посіла друге місце, Козлов Артем в одиночці на дистанції 1000 м посів восьме місце, в двійці з южанином Желенко Євгеном на дистанції 500 м посіли четверте місце і на дистанції 200 м двійка Козлов Артем – Желенко Євген була теж четвертою.

Команда – переможиця і переможці та призери зональних змагань отримали право представляти свої школи на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту «Стрімки човни» у місті Києві.

Велику подяку за підготовку спортсменів висловлюю заслуженому тренеру України Голубову Олексію Калиновичу, вдячність за змогу здійснити від’їзд на змагання у Миколаїв висловлюю директору ФСК «Хімік» Чернишеву С.О., заслуженому тренеру України Голубову О.К. і нашим батькам Сталінову Івану Семеновичу, Ізотовій Оксані Владиславівні, Козловій Тетяні Анатоліївні, Бушинкіной Алі Вікторівні, друзям школи Хлевнер Тетяні Вікторівні, Крохіновій Ользі Анатоліївні, Кирсанову Олегу Івановичу, Семібратьєву Сергію Сергійовичу, Сиваєвій Тетяні Федорівні. Дякуємо Вам усім, низький Вам уклін! Чекаємо Ваших дітей та онуків у себе в ДЮСШ!

Дуже прикро, що всі нібито і розуміють, що без дитячого спорту не може бути спорту великих досягнень, що спортсмени – краса і гордість нації, але як доходить діло до фінансування, то: отримайте свої три тисячі згідно кошторису на рік і кажіть веливе дякую за те, що отримуєте зарплатню!... Прикро, але ми не здаємось і з кожним роком працюємо краще і діти у нас найкращі, і з кожних змагань ми привозимо свої медалі! Хай буде соромно тим, від кого залежить наше фінансування!

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ»

М.Ф. Голубова

Создан 16 окт 2017