Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури і спорту серед юнаків та дівчат «Стрімки човни», м. Київ, 27-30.07.2017 р.

27-30 липня 2017 р. в м. Києві відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури і спорту серед юнаків та дівчат «Стрімки човни», який зібрав 400 спортсменів з усіх областей. У складі збірної команди Одеської області виступили учні-спортсмени КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» Ізотов Станіслав, Козлов Артем, Бушинкіна Злата, Сталінова Сніжана. В черговий раз виправдав довіру школи і порадував своїх тренерів Ізотов Станіслав. На дистанції 500 м в байдарці-двійці у віковій категорії 2003-2004 рр.н. Ізотов Станіслав (Вилкове) – Павлов Владислав (Южний) посіли перше місце, на дистанції 200 м в байдарці – одиночці Ізотов Станіслав посів друге місце, на дистанції 1000 м в байдарці – двійці Ізотов С. - Павлов В. посіли перше місце. Ізотов Станіслав (Вилкове) і Павлов Владислав (Южний) в заїзді байдарок-двійок стали дворазовими чемпіонами України. Шосте місце в фіналі посіли Бушинкіна Злата – Сталінова Сніжана в байдарці-двійці на дистанції 500 м, сьоме місце в фіналі Злата зі Сніжаною посіли на дистанції 1000 м. В заїзді 1000 м у віковій категорії 2001-2002 рр. народження байдарка-двійка у складі Козлов Артем (Вилкове) – Желенко Євгеній (Южний) посіли 16 місце.

Винагородою за результативні виступи на змаганнях для учнів-спортсменів стало відвідування розважального центру Dream Town, знайомство та спілкування з майстром спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазовим чемпіоном України, фіналістом чемпіонату Європи, кращим випускником КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» Голубовим Олександром, який провів чудову екскурсію по Dream Town, надав дітям чудову змогу побувати в екзоленді – справжньому зоопарку сучасного формату, де діти мали змогу зблизу побачити ущелину з великими варанами, водойму зі скатами, великий вольєр з лемурами, найменьшу мавпочку в світі – карлікову мармазетку, папуг, пітонів тощо… Велике враження залишив у дітей, тренерів і члена батьківського комітету Майї Дмитрівни Сталіновій, супроводжуючої наших учнів, кінотеатр 7Д зі спеціальними ефектами, які придавали повне відчуття присутності та залишили незабутні враження та яскраві емоції. Місто Вилкове – маленьке місто і якщо тут і є щось розважальне, то все для дорослих, на жаль! І коли Олександр запропонував нашим вихованцям автодром, вони дуже зраділи. Тут вони мали змогу позмагатися у справі автогонщика. Багато радісних хливин і незабутніх вражень залишив автодром. А які враження від боулінгу!!! Маса задоволення, азарт, гарний настрій! І завершенням цього феєрверку розваг стало частування юних спортсменів випускником ВДЮСШ, обмін враженнями.

Від імені дирекції ДЮСШ, батьків, учнів-спортсменів висловлюю щиру подяку колективу такого чудового розважального центру Dream Town, Олександру Голубову, бажаємо усім Вам богатирського здоров’я, щастя, миру, процвітання Вашої справи! Цікавою і результативною була поїздка у Київ, але на жаль вона знов здійснилась тільки завдяки ентузіазму: на весь рік згідно кошторису на усі змагання заплановано три тисячі гривень, яких не вистачило навіть на одну поїздку на чемпіонат області. За змогу здійснити поїздку на фінал чемпіонату України висловлюю щиру подяку директору ФСК «Хімік» Чернишеву С.О., депутату Вилківської міської ради Дурасову Юрію Михайловичу, заслуженому тренеру України Голубову Олексію Калиновичу, батькам наших спортсменів – Ізотовій Оксані Владиславівні, Бушинкіной Алі Вікторівні, Козловій Тетяні Анатоліївні, Сталінову Івану Семеновичу.

Усі разом – ми сила! Дякую Вам усім за Ваші щирі душі і добрі серця!

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ»                                      М.Ф. Голубова

Создан 13 окт 2017