Перемоги наших спортсменів на відкритому Чемпіонаті України, м. Ковель, 20-26.06.2017

21-25 червня 2017 року в м. Ковелі пройшов «Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 рр.н.

630 юних спортсменів, котрі представляли 31 команду з 21 області України та м. Києва борились за нагороди. Участь у чемпіонаті прийняли і учнів-спортсмени КЗО КРР Ізотов Станіслав, Бушинкіна Злата, Сталінова Сніжана. Наши спортсмени змагались в заїздах байдарок-одиночок, двійок в віковій категорії 2003-2004 роки народження на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів.

Школа дуже задоволена виступом своїх спортсменів на чемпіонаті України. Від імені дирекції школи висловлюю щиру подяку заслуженому тренеру України, майстру своєї справи Голубову Олексію Калиновичу за професійну підготовку, вміння знаходити юні таланти і виводити їх на професійний рівень підготовки.

Висловлюю щиру подяку Ізотовій Оксані Владиславівні, Бушинкіной Алі Вікторівні, Сталіновим Івану Семеновичу і Майї Дмитрівні за виховання гарних, працьовитих, цілеспрямованих діточок. Ми дуже горді тим, що в нашій великій родині спортсменів є такі діти.

Радісно школа зустрічала Станіслава Ізотова, який посів перше місце в байдарці-двійці, виступаючи з спортсменом з міста Южний Павловим Владиславом на дистанції 1000 метрів, а також: - перше місце в байдарці-двійці Ізотов С. – Павлов В. на дистанції 500 м; - трете місце в байдарці – одиночці на дистанції 200 м. Щиро радіємо і за наших дівчат Злату Бушинкіну і Сталінову Сніжану, які посіли третє місце на дистанції 500 метрів в байдарці-двійці.

Вітаємо своїх учнів, тренерів-викладачів, батьків! У нас з Вами дуже гарні діти!

За допомогу у здійсненні від’їзду команди Вилківської ДЮСШ на чемпіонат України КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» висловлює щиру подяку Сталінову І.С., Ізотовій О.В., Бушинкіной А.Я., президенту обласної федерації каное Чернишову С.О., заслуженому тренеру України Голубову О.К.

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ»                       М.Ф. Голубова

Создан 11 окт 2017