Участь веслярів ВДЮСШ в змаганнях чемпіонату Одеської області з веслування на б/к "Відкриття сезону-2017"

05-06 травня 2017 року команда веслярів КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» прийняла участь у відкритому чемпіонаті Одеської області з веслування на байдарках і каное «Відкриття сезону 2017 р.» серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004 і молодше років народження, які пройшли в м. Южний.

Змагання пройшли для перегляду всіх веслярів регіону, з метою підвищення спортивної майстерності юних спортсменів, популяризації веслування на байдарках і каное серед молоді, відбору найсильніших.

В змаганнях приймали участь кращі спортсмени Южного, Білгород-Днестровського, Чорноморська, Одеси та Вилкове. Веслувальники долали дистанції – 200 та 500 метрів. Заїзди відбувалися один за одним, майже без перерви.

Команда вилківчан посіла призові місця на дистанціях:

К-1 500 м серед юнаків 2003-2005 рр.н. – 2 місце- Ізотов Станіслав;

К-1 500 м серед дівчат 203-2005 рр.н. – 3 місце - Сталінова Сніжана;

К-1 200 м серед юнаків 2001-2002 рр.н. – 3 місце - Шевченко Артем;

К-1 200 м серед юнаків 2003-2005 рр.н. – 1 місце - Ізотов Станіслав;

К-1 200м серед дівчат 2003-2005 рр.н. – 3 місце - Сталінова Сніжана.

За підсумками змагань 5 спортсменів Вилківської ДЮСШ увійшли до складу збірної області і почали підготовку до чемпіонату України серед юнаків та дівчат, який відбудеться в кінці червня в м. Ковель.            Представляли та супроводжували наших юних веслярів тренери: Голубов Олексій Калинович – заслужений тренер України та Лучник Михайло Олексійович - заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное. Стартом 2017 року задоволені, їх вихованці знову підтвердили статус постійних призерів обласних змагань, сподіваються, що на всеукраїнських змаганнях результати будуть ще кращими.

На жаль, поїздки на змагання цілком і повністю залежать від фінансових можливостей, але колектив Вилківської ДЮСШ, батьки учнів-спортсменів та учні-спортсмени дуже сподіваються на всебічну турботу про юнацтво керівництвом нашого прекрасного району і гарно підготовлені весляри будуть мати змогу виїзджати на заплановані чемпіонати та першості Одеської області і України.

Директор КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ» М.Ф. Голубова

Создан 23 мая 2017