День соборності України 22.01.2015 р.

День соборності України

в  КЗО КРР “Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа»

День соборності України — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності українських земель.

Відповідно плану заходів  із підготовки та відзначення у КЗО КРР «Вилківська ДЮСШ»  Дня Соборності України, плану роботи школи у січні 2015 року, діяльність педагогічного колективу  була спрямована на підготовку та проведення  ряду заходів до Дня соборності України.  22 січня  2015 року  в школі проведена низка  навчальних, виховних заходів  щодо  відзначення  Дня Соборності України, Акту злуки  УНР і ЗУНР: години спілкування, присвячені  політичним та історичним подіям  в утворенні  і зміцненні  української державності, з переглядом виховного  патріотичного відео.

Для учнів – спортсменів  було проведено  конкурс творчих робіт «Яким  я бачу майбутнє своєї держави», бесіда – вікторина  «Що ми знаємо  про Соборність України».

Создан 29 мар 2017