Першість Вилківської ДЮСШ з загальнофізичої підготовки серед юнаків та дівчат

1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 і молодше років народження.

Згідно плану роботи відділення веслування на байдарках і каное 18 жовтня в спорткомплексі ВДЮСШ з метою:

- поліпшення фізичного виховання серед юнаків та дівчат;

- залучення юнаків та дівчат до постійних занять спортом;

- виявлення кращих спортсменів;

- підготовка спортсменів-розрядників;

- формування складу команди Вилківської ДЮСШ проводилась першість Вилківської ДЮСШ з загально-фізичної підготовки під егідою кандидата в депутати Верховної Ради України Сергія Федоровича Дубового.

Відкрили змагання кращі спортсменки відділення художньої гімнастики (тренер Марінова Н.П.), які виступили з яскравими показовими номерами.

Спортсменів та гостей свята привітав Блощук Тарас Богданович – довірена особа Сергія Федоровича. Родина Дубових – відома у місті Вилкове своєю порядністю, турботою про дітей: кожен день наші діти мають змогу відпочивати з батьками на дитячому майданчику, встановленому у міському парку родиною Дубових.

Перший професійний тенісний стіл в Вилківській ДЮСШ – теж подарунок А.Ф.Дубового.

І на змагання гості прибули теж з подарунками:солодощі і ноутбук подарували дітям наші гості.

А діти віддячили їм гарними виступами, цікавими змаганнями. Юнаки та дівчата змагались по програмі: віджим, скакалка, прес, підтягування, тяга – 20кг, жим – 20кг.

Суддівська колегія у складі заслуженого тренера України – головного судді змагань Голубова О.К. і суддів Горохової А.Є., Дарчук Л.Д. справедливо оцінювали виступи спортсменів.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами Вилківської ДЮСШ.

В віковій категорії 1999-2000р.н. І місце посів Новачли Іван, ІІ місце – Дарчук Дмитро, ІІІ – Яковлев Сергій.

В віковій категорії 2001р.н. І місце посів Степаненко Владислав, ІІ місце – Козлов Артем, ІІІ місце Яковлев Сергій.

В віковій категорії 2001р.н. І місце посів Степаненко Владислав, ІІ місце – Козлов Артем, ІІІ місце – Шевченко Артем.

В віковій категорії 2002р.н. І місце посів Греков Ярослав, ІІ місце – Зайцев Андрій, ІІІ місце – Кобзарь Олег.

В віковій категорії 2003-2004рр.н. І місце посів Ізотов Станіслав, ІІ місце – Морозов Олександр, ІІІ місце – Виноградов Олег.

Дівчата змагались у віковій категорії 2002-2004рр.н., І місце посіла Сталінова Сніжана, ІІ місце – Буравиченко Каріна, ІІІ місце – Мелентьєва Наталя.

Від імені дирекції школи вітаю призерів та переможців змагань та їх батьків, висловлюю щиру  подяку за сумлінну працю тренерам ВДЮСШ і Дубовому Сергію Федоровичу – порядному та успішному керівнику підприємства, відомому меценату, справжньому патріоту бесарабського краю, справжньому чоловіку за щирі подарунки школі, бажаю йому і його дружній родині міцного здоров’я, родинного щастя, успіхів в усіх справах, благополуччя і миру.

Директор ВДЮСШ    Марія Федорівна Голубова

Создан 29 мар 2017