Першість Вилківської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат

1999, 2000, 2001, 2002 років народження і молодше.

16 жовтня з метою

- поліпшення фізичного виховання підростаючого покоління;

- популяризації веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат міста Вилкове,

- залучення юнаків та дівчат до регулярних занять спортом;

- підготовки спортсменів–розрядників;

- відбору учасників відкритої першості Одеської області з веслування на байдарках і каное «Закриття сезону – 2014» (м. Южне) на Білгородському каналі проводилась першість ВДЮСШ в особовому заліку в заїздах К-1, С-1 на дистанціях 200 і 4000 метрів.

Змагання проводились під егідою кандидата в депутати Верховної Ради України Олександра Володимировича Морозова. До участі в змаганнях були допущені кращі веслярі Вилківської ДЮСШ. Медалі, кубки від О.В. Морозова отримали переможці та призери змагань:

- серед дівчат: Сталінова Сніжана – за I місце; Буравиченко Каріна – за II місце; Мелентьєва Наталя – за ІІІ місце.

- серед юнаків  2002р.н. на дистанції 200м  Греков Ярослав – за І місце; Ізотов Станіслав – за ІІ місце; Зайцев Андрій – за ІІІ місце.

- серед юнаків  2001р.н. на дистанції 4000м Степаненко Владислав – за І місце; Греков Ярослав – за ІІ місце; Козлов Артем – за ІІІ місце.

- серед юнаків 2000р. на дистанції 4000м Дарчук Дмитро – за І місце; Оркуша Віталій – за ІІ місце; Гоцай Сергій – за ІІІ місце.

- серед юнаків 1999р.  на дистанції 4000м  Яковлєв Герман – за І місце; Кривопусков Дмитро – за ІІ місце; Яковлєв Сергій – за ІІІ місце.

- серед каноїстів на дистанції 4000м переможцем став  Волощук Іван.

Змагання зі спеціальної підготовки показали високий рівень підготовки юних спортсменів. ДЮСШ отримала в подарунок футбольні та баскетбольні м’ячі, а усі учасники змагань отримали солодощі від Олександра Володимировича Морозова – чесної, порядної людини, молодого енергійного представника нового політичного покоління спортсмена, людини, якій зовсім небайдуже, яким шляхом буде йти наша країна і якою буде наша молодь.

Дирекція ВДЮСШ, педколектив, учні-спортсмени та батьки щиро вдячні Морозову О.В. за допомогу в проведенні змагань. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, успіхів в усіх Ваших справах.

Гарні результати юних спортсменів – результат кропіткої праці досвідчених тренерів-викладачів. Спортсмени заслуженого тренера України Голубова Олексія Калиновича – відмінника освіти України, тренера вищої категорії, тренерів Голубової М., Горохової А. сьогодні виступають на обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях, чемпіонатах світу і Європи, наші вихованці Кремер Микола, Малий Анатолій, Зельніченко Василь входять до основного складу національної збірної команди України, серед наших вихованців є кандидат в національну збірну команди України – Поляков Артем, двоє наших вихованців Галкін Юрій та Горлов Дмитро входять до резервного складу національної  збірної команди України.

Директор ВДЮСШ    Марія  Федорівна Голубова

Создан 29 мар 2017