«Кращі з кращих»! Наші спортсмени – наш золотий фонд!

Лучник Михайло Олексійович – гордість Вилківської ДЮСШ, єдиний чемпіон світу незалежної України серед байдарочників.

Народився в м.Комсомольськ  Донецької області  17.01.1972 року.

Михайло тренувався у Вилківській ДЮСШ (тренери Жуков С.П., Голубов О.К., Бескровний О.Л., Рихтер М.Р.).  Був багаторазовим чемпіоном та призером Одеської області, України, одинадцять років був членом збірної України.

В 1991 році Лучник Михайло стає переможцем Чемпіонату України,  членом збірної команди країни по юніорам, приймає участь у чемпіонаті Радянського Союзу, увійшов у шістку кращих спортсменів.

Михайлу присвоєно звання  «Майстер спорту Радянського Союзу».

З 1995  по 2004 рр. Лучник Михайло увійшов у десятку кращих спортсменів Одеської області.  1995 р. – діючий спортсмен, тренер ВДЮСШ Лучник М. виграє Чемпіонат України і у складі збірної країни приймає участь у Чемпіонаті світу.

1999 р. -  виграє Кубок світу та 2 срібні медалі на чемпіонаті Європи.

2000 р. -  виграє чемпіонат Європи та виконує норматив «Майстер спорту міжнародного класу».

2001 р. – виграє дві бронзові медалі на чемпіонаті світу.

У 2002 році Михайло стає переможцем районного конкурсу  «Людина року».

2003 р. -  Лучнику М. присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України. На Чемпіонаті світу в США  Михайло в байдарці – четвірці посідає перше місце. Це перше і поки що єдине золото  у байдарочників незалежної України.

У 2004 році Михайло Лучник знову довів, що рівних йому   на дистанції 200м в байдарці-двійці і байдарці-четвірці на Україні немає.

Загальний рахунок медалей на чемпіонатах і Кубках України у Михайла перевищив сім десятків, 45 з яких золоті. На жаль, у 2004 році були останні старти спортсмена. Михайло пішов з великого спорту. Пішов великий спортсмен, якому покорились Європа, світ, усі спортивні звання. Він пішов, щоб продовжити справу у молодому поколінні – юних спортсменах, своїх вихованцях.

З 2005 по 2009 рр. працював заступником директора з тренувальної роботи у  спортивному клубі «Хімік» Одеського припортового заводу. Сьогодні Лучник Михайло Олексійович – тренер-викладач своєї рідної Вилківської ДЮСШ.

Гарна, порядна людина, відданий спорту,  Михайло Олексійович є прикладом для молодого покоління спортсменів.

Зельніченко Василь Вікторович

– гордість Вилківської ДЮСШ.

Народився 20 березня 1993 року у  місті Вилкове Одеської області.

В 2003 році став учнем-спортсменом відділення веслування на байдарках і каное Вилківської ДЮСШ (тренер Голубов О.К., Голубова М.Ф., Лучнік М.О.).  У 2008 році виконав розряд «Кандидат у майстри спорту України». У 2009 році виконав розряд «Майстер спорту України».

Багаторазовий чемпіон України, призер V літніх юнацьких спортивних Ігор України, чемпіон відкритих першостей ФСТ «Динамо» України з веслування на байдарках і каное  «Юний динамовець», чемпіон Одеської області, кращий спортсмен Вилківської  ДЮСШ отримує право представляти нашу країну  14-26 серпня 2010 року на  I  юнацьких  Олімпійських Іграх у Сінгапурі та стає одним з шести найсильніших байдарочників Світу. Спеціалісти вважають, що для юніора його результат – це велике досягнення.  Василю довелося експромтом освоювати слалом – гонки на байдарках по горним річкам, суперники були дуже сильні, але В. Зельниченко  зумів багатьох з них залишити далеко позаду та  зробив  прорив у великий спорт.

У 2011 році Василь стає срібним призером Чемпіонату Європи і виконує розряд  «Майстер спорту  міжнародного класу».

У 2012 році  Василь – фіналіст  чемпіонату світу серед студентів  (Росія, Казань).

З вересня 2010 р. тренується в ФСТ «Хімік»  ОПЗ.

Кремер Микола  Вікторович

– гордість Вилківської ДЮСШ.

Народився 01 січня 1982 року у місті Вилкове Одеської області, закінчив Одеський педагогічний університет ім. Ушинського.

З 10 років почав займатись веслуванням на байдарках і каное. Кращий спортсмен Вилківської ДЮСШ, людина, яка не  бачить себе без спорту, – Микола 1996 році стає дворазовим Чемпіоном України, у 1999 році  приймає участь у складі юніорської збірної команди України у чемпіонаті світу у Загребі, учасник чемпіонату світу в Хорватії, чемпіонату Європи у Франції у 2000  році Микола виконує розряд «Майстра спорту України»,   у 2002 році вилковчани Кремер Микола та Бушинкин Сергій (тренери Голубова М.Ф., Голубов О.К., Лучник М.О., Селезньов О.П.) стали авторами головної сенсації чемпіонату України, вперше опередив на олімпійській дистанції 1000м основних суперників-двійку Маркин - Моргун по відбору в збірну країни на 1,2 секунди і увійшли до складу збірної команди України,  у 2003 році  Микола Кремер стає переможцем районного конкурсу  «Людина року», у 2006 році стає бронзовим призером чемпіонатів Європи та світу і виконує розряд «Майстер спорту міжнародного класу», у 2009 році стає бронзовим  призером кубку  світу. З 2000р. тренувався в ФСТ  «Хімік» ОПЗ, з 2015 р. – старший тренер ФСТ «Хімік».

Обновлен 02 мар 2017. Создан 28 фев 2017